תוכנית הכשרת מנחים להובלת מיזם נהר מעדן בקהילות בארץ ובעולם בשיתוף ה- JCC GLOBAL תיפתח במהלך שנת 2024 ההרשמה החלה!

נהר מעדן - תכנית הכשרת מנחים image

מובילת קהילה? מנחה קבוצות? אמנים ואמניות? 
אם יש בך סקרנות ודחף לעשייה קהילתית-חברתית בשדה האמנות - אנחנו מזמינים אותך להצטרף לתוכנית ההכשרה למנחים במיזם 'נהר מעדן'!

"נהר מעדן – אמנים יוצרים דיוקן אישי וחברתי" היא תכנית העוסקת בחקר, למידה וגילוי סיפורים החיים בקהילות ומניעים את תרבותן, כתשתית לתכנון, המשכיות ויצירה חדשה משותפת.  אודות הפרוייקט אפשר לקרא כאן.

תכנית הכשרה למנחי תכנית 'נהר מעדן' עבור מרכזים קהילתיים בארץ ובחו"ל בשיתוף ה- JCC GLOBAL מתוכננת להיפתח במהלך שנת 2024, התכנית תתקיים כחלק מ - THE DR. MARK RAMER JCC GLOBAL HUBS


למי מיועדת התכנית?

למובילי תרבות וקהילה, מנחי קבוצות, אמנים וכל מי שיש לו את הרצון להעמיק ולחקור את הסיפור הביוגרפי האישי וקהילתי, ככלי להמשכיות והעשרת מארג החיים הקהילתי.

מה נדרש?

● ניסיון בהנהגת קהילה ו/או הנחיית קבוצות ● ידע והיכרות עם עולם האמנות ו/או תהליכי יצירה ● נכונות להתנסות במודל העבודה של 'נהר עדן' ברמה האישית ● נכונות להוביל את הנהר מעדן כל אחד בקהילה שלו.

מה מציעה תכנית ההכשרה?

✔ התנסות וחוויה אישית וקבוצתית במודל העבודה של 'נהר מעדן' ✔ למידה משותפת של תמות נבחרות וביטויין ביצירה אמנותית ✔ כלים לעבודה עם ובתוך הקהילות ✔ מפגש עם מרצים מובילים בתחומי העיסוק להעשרה ולמידה ✔ פיתוח נושאים ומערכי שעור טקסטואליים וויזואליים ✔ היכרות עם מודלים להפקה ותקצוב ✔ ליווי אישי

מה מציעה תכנית ההכשרה?

מבנה התכנית:

6 מפגשים בזום, בני שעתיים כל אחד. בין המפגשים הזמנה למחקר, יצירה אמנותית והתנסות בעובודה בקהילה. עבודה במליאה ובקבוצות קטנות מפגש עם מרצים אורחים בתחומי ליבה של התכנית. ליווי פרטני על ידי צוות הפרוייקט .

משתתפי תכנית ההכשרה יהפכו להיות קבוצת עמיתים לחלוק מחשבות, רעיונות, להתייעץ ולשתף תוך כדי תהליך העבודה בקהילות המקומיות של כל אחד ואחת.

הנחייה

את תכנית ההכשרה תנחה עדי נחשון, בעלת תואר שני באומנות ככלי לשינוי חברתי, מנחת קבוצות בתחומי אומנות, תרבות וקהילה, מייסדת ומובילת מיזם נהר מעדן, בליווי מרצים אורחים.

לפרטים נוספים ולהגשת מועמדות

אנא מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*
*
*